Bloog Wirtualna Polska
Są 1 272 352 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Pochłonięty nauką :D

sobota, 02 października 2010 15:36
Skocz do komentarzy
   Sam nie mogę w to uwierzyć :P Uczę się matematyki, zaraz się wezmę za P.O, potem może niemiecki i chemia. A jutro znów matma i P.O. Żyć nie umierać!! xD A tak serio, to nie chcę sobie od początku narobić zaległości. Ponadto zauważyłem, że zadania z matematyki mogę robić przy muzyce (wtedy nie jest tak nudno) i że najtrudniej jest właśnie usiąść przy książce i zacząć. Gdy już nam się uda, zostaniemy pochłonięci przez wir nauki :D Oby tak dalej :) Aha! No i muszę się wziąć za angielski... 
Podziel się
oceń
0
0


Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy
 • dodano: 02 października 2010 22:25

  ej! nie podłamuj się! trzeba się w końcu przełamać i usiąść do książek. niestety ;/ ja też się dzisiaj uczyłam z matmy, niemca i historii ;/ nie było miło. bierz się za angielski, bo ja chcę tu widzieć efekty. pisz coś, cokolwiek. whatever. byle byś się kształcił, chłopie. bo to podstawa.
  P.
  PS a co lubisz śpiewać?

  autor P.

  blog: skrzypiara.bloog.pl

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

poniedziałek, 20 listopada 2017

Licznik odwiedzin:  3 110  

O mnie

Horney to pieprzony perfekcjonista. Ma wszystko idealnie poukładane na biurku, prowadzi notes, w którym zapisuje swoje wydatki, przedsięwzięcia, pomysły, rzeczy które zrobi w wolnym czasie... Prowadzi dziennik w którym piszę o swoim życiu. Na tablicy korkowej umieszcza mnóstwo małych, żółtych karteczek na których umieszcza wyznaczone sobie zadania, telefony które musi zrobić, pomysły, czy słówka angielskie. W swoim osobistym kalendarzu skrupulatnie zapisuje wszystkie terminy sprawdzianów, spotkań, imienin... Układa plan dnia, chociaż często nie jest dość stanowczy, żeby trzymać się każdego punktu. Horney z całą pewnością jest indywidualistą. Idzie własną ścieżką. Stawia sobie wysokie wymagania, za wysokie jak na swoją osobę, więc czasem zawodzi sam siebie. Chciałby rozkręcić własny biznes, najlepiej w kilku branżach, albo kierować ludźmi. Nie nawidzi monotonni, która ostatnio zagościła u niego na stałe. Próbuje wyjść z depresji.

O moim bloogu

Fascynujące urywki z życia Horney'a.

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Archiwum

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Bloog.pl

Wiadomości