Bloog Wirtualna Polska
Są 1 272 352 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS

Wykończony...

poniedziałek, 27 września 2010 17:43
Skocz do komentarzy
   Poniedziałek, pierwszy dzień w szkole po weekendzie a ja czuje się, jakby to był piątek. Serio... Ta szkoła mnie wykańcza. Tyle sprawdzianów zapowiedzianych, że masakra. Dobrze, że chociaż odpowiedziałem dzisiaj z polskiego i dostałem 5  =) więc polski mam na razie z głowy...
   Jako, że jestem człowiekiem o wielkich ambicjach i stawiam sobie poprzeczkę b. wysoko (niestety często jej nie przeskakuję, a to źle wpływa na moje samopoczucie) postanowiłem wypisać sobie tu, na blogu moje cele, do których będę dążył (i oby znowu lenistwo mnie nie pokonało :\). Weźcie mnie jakoś zmotywujcie czy jak, bo od tego zależy tak na prawdę moja przyszłość (ehhh... :) )
 • Język angielski opanowany do perfekcji (studia za granicą) [do końca 3 klasy]
 • Ocena końcowa z matematyki i informatyki- nie mniej niż 4
 • skończony kurs rysunku [2 klasa]
 • Średnia ocen w szkole- nie mniej niż 4,2 4,00 :)
 • Dobrze zdana matura :/
 • ogólna znajomość historii sztuki, programów typu AutoCAD,ArchiCAD, Photoshop
Jestem skończony... :/
Podziel się
oceń
0
0


Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy
 • dodano: 28 września 2010 20:16

  ej, ej! co ja tu widzę?! Ty sobie nie dasz rady?! jak się coś postanowi, to trzeba to zrobić jak najlepiej! powiem Ci, że tez mam taka małą listę celów. nie podłamój się, chłopie! jeszcze masz czas żeby to doskonalić! pozdrawiam Pana Perfekcjonistę i zapraszam do siebie.
  p.

  autor P.

  blog: skrzpiara.bloog.pl

 • dodano: 27 września 2010 23:17

  Tak są potrzebne, a z ta wena to chyba masz rację;-) ale wiesz, pewnie mnie rozumiesz jak to jest gdy chce się wszystko zrobić dobrze nie zawsze jest czas na przyjemność;-) mimo wszystko jestem spontaniczna, a jutro zgłaszam np. z [polaka bo pochłonęła mnie historia, hehe, pozdrawiam ciepło i zapraszam Pana Perfrkcjoniste;-)

  autor anjaag

  blog: anjaag16.bloog.pl

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

poniedziałek, 20 listopada 2017

Licznik odwiedzin:  3 114  

O mnie

Horney to pieprzony perfekcjonista. Ma wszystko idealnie poukładane na biurku, prowadzi notes, w którym zapisuje swoje wydatki, przedsięwzięcia, pomysły, rzeczy które zrobi w wolnym czasie... Prowadzi dziennik w którym piszę o swoim życiu. Na tablicy korkowej umieszcza mnóstwo małych, żółtych karteczek na których umieszcza wyznaczone sobie zadania, telefony które musi zrobić, pomysły, czy słówka angielskie. W swoim osobistym kalendarzu skrupulatnie zapisuje wszystkie terminy sprawdzianów, spotkań, imienin... Układa plan dnia, chociaż często nie jest dość stanowczy, żeby trzymać się każdego punktu. Horney z całą pewnością jest indywidualistą. Idzie własną ścieżką. Stawia sobie wysokie wymagania, za wysokie jak na swoją osobę, więc czasem zawodzi sam siebie. Chciałby rozkręcić własny biznes, najlepiej w kilku branżach, albo kierować ludźmi. Nie nawidzi monotonni, która ostatnio zagościła u niego na stałe. Próbuje wyjść z depresji.

O moim bloogu

Fascynujące urywki z życia Horney'a.

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Archiwum

Lubię to

Więcej w serwisach WP

Bloog.pl

Wiadomości